ÖVRIGT / Mattor / Mir 5271018
nr 527 1018
Mir
Tidigt 1900-tal, 170x370, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, even partly heavier wear, repairs
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 26 maj 2008